Уряд Угорщини закрив кордони для іноземців ще на місяць

Уряд Угорщини закрив кордони для іноземців ще на місяць

19:29 Жовтень 1, 2020

Події 2767

Magyar

Уряд Угорщини продовжив термін закриття кордонів ще на місяць із 1 жовтня, заявив керівник Офісу прем’єр-міністра Угорщини Гергель Гуляш, на пресконференції в четвер у Будапешті.

Посадовець наголосив, важливо дотримуватися впроваджених раніше правил і надалі. Ключовим назвав використання масок. Він додав, що в школах країни розпочато вимірювання температури тіла, заборонено відвідування в лікарнях та будинках для літніх людей, а також буде доступна вакцина проти грипу.

«Друга хвиля епідемії коронавірусу вже з нами», – так оцінив ситуацію Г. Гуляш. За його словами, різке зростання кількості хворих, яке спостерігалося в Угорщині на початку вересня, зараз припинилося і перебуває в стагнації, між 600 і 1000.

Він додав, що Угорщина знаходиться десь на середині в списку європейських країн за кількістю інфікованих і залишається однією з найкращих країн Євросоюзу за станом захисту та кількістю померлих внаслідок епідемії.

Він заявив: кожне людське життя неодмінно має бути захищене, необхідні для цього умови забезпечені, як і лікарняні потужності.

Кордони залишатимуться закритими ще на місяць, оскільки це є найбільш надійним. Незалежно від того, хто з якої країни прибуває, замок на кордоні залишається, навіть якщо пасажири приїжджають із країни, де частка інфікованих набагато нижча, ніж в Угорщині.

Цей крок Гергель Гуляш обґрунтовував тим, що це може завадити завезенню хвороби і призведе до більшої безпеки.

Прессекретар уряду Олександра Сенткіралі повідомила про щеплення проти грипу, чим уряд хоче підвищити захист під час епідемії коронавірусу. Вона пояснила, що ці дві хвороби мають дуже подібні симптоми і, якщо хтось щеплений проти грипу, це допоможе подальшій діагностиці.

Відповідаючи на питання про можливе впровадження карантинних заходів, які були навесні, Гергель Гуляш зазначив: якщо люди дотримуватимуться чинних правил (а за останні два тижні відбулися суттєві позитивні зміни в цьому), кількість нових випадків не збільшуватиметься.

 (MTI, euronewsorigo.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня