У Румунії через швидке поширення коронавірусу було оголошено попередження про надзвичайну ситуацію

У Румунії через швидке поширення коронавірусу було оголошено попередження про надзвичайну ситуацію

18:24 Жовтень 12, 2020

Події 1001

Magyar

У суботу в Румунії кількість підтверджених випадків інфікування перевищила 150 тисяч. Поширення COVID-19 ще більше пришвидшилося, тому в Бухаресті та кількох інших містах населення попередили про підвищений ризик зараження через систему оповіщення про надзвичайні ситуації за допомогою мобільних телефонів.

Система RO-ALERT, яка використовує функцію обміну повідомленнями стільникових мереж, надіслала інформацію на всі мобільні телефони, які працюють у двомільйонній столиці Румунії, про те, що за останні два тижні понад дві тисячі мешканців Бухареста були заражені коронавірусом.

Влада попередила жителів, що вони можуть уникнути небезпеки для життя лише за умови виконання встановлених правил з охорони здоров’я: громадяни повинні носити маски, які закривають ніс і рот, дотримуватися дистанції, уникати контакту з натовпом, поверхонь, до котрих торкаються інші особи, дезінфікувати руки після торкання предметів, через які може передаватися вірус. Громадське сповіщення використали також органи управління з ліквідації наслідків стихійних лих в інших населених пунктах Румунії.

У п’ятницю президент країни Клаус Іоанніс закликав румунів (поки що на рівні рекомендацій) завжди носити захисні маски, коли вони залишають свої домівки.

У суботу рекорд із кількості випадків захворювання в Румунії знову був побитий: 3517 нових заражень, діагностованих за останній день, та 59 смертей від коронавірусу, які на понад 70% і 23% відповідно перевищили середній показник за останні два тижні. Того ж дня кількість зареєстрованих активних випадків перевищила 30 тисяч. Крім того, кількість хворих на коронавірус, які потрапили до лікарень, зросла до 8 850, а важких випадків, що потребують лікування у відділеннях інтенсивної терапії, – до 629.

Джерело: mti

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня