Кошти, виділені на Музей Революції Гідності, розкрадені, - Київська міська прокуратура

Кошти, виділені на Музей Революції Гідності, розкрадені, - Київська міська прокуратура

14:58 Листопад 21, 2020

Події 1495 2 хвилини

Magyar

«Є всі підстави вважати, що кошти, виділені на зведення Музею Революції Гідності, були розкрадені», – заявив керівник Київської міської прокуратури Олег Кіпер, повідомляє видання ««Лівий берег».

За словами Кіпера,  у грудні 2018 року для реконструкції та будівництва Музею Революції були виділені кошти у сумі близько 148 млн гривень. Аванс у розмірі 80% на фірму-підрядника був перерахований негайно, а це кошти у сумі 111 млн гривень, додав він.

Прокурор повідомив, що термін будівництва спливав у серпні 2019 року, проте будівельні роботи так і не були розпочаті. Тому в липні 2020 року правоохоронні органи розпочали кримінальне провадження, в рамках якого перевірялося використання бюджетних коштів, виділених на спорудження музею.

Відповідно до інформації аудиторської служби, на рахунках генерального підрядника у той період зберігалося близько 10 млн гривень. Тому з’явилися підстави вважати, що виділені кошти були розкрадені, наголосив Кіпер.

Щодо проведених у Музеї Революції та у генерального підрядника 13 листопада обшуків, прокурор підкреслив: «Українське суспільство зацікавлене в добудові Музею Революції Гідності, а тому ми нікому не дозволимо розкрадати бюджетні кошти та маніпулювати на пам’яті героїв».

(vb/lb.ua)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня