Європейська комісія розпочала провадження проти двадцяти трьох країн – членів ЄС щодо порушення зобов’язань

Європейська комісія розпочала провадження проти двадцяти трьох країн – членів ЄС щодо порушення зобов’язань

19:10 Листопад 25, 2020

Події 1201 2 хвилини

Magyar

Єврокомісія оголосила  про започаткування правової процедури проти 23 країн ЄС і ексчлена Великої Британії, яка вийшла з ЄС у січні цього року, за неспроможність адаптувати до національного законодавства регуляторну Директиву ЄС щодо контролю за аудіовізуальним контентом.

Згідно з повідомленням Європейської комісії, опублікованим  у понеділок, лише Угорщина, Данія, Нідерланди та Швеція виконали свої зобов’язання до 19 вересня щодо транспонування Директиви про аудіовізуальні медіа-послуги. У заяві також підкреслюється, що ці нові нормативні акти  мають на меті створити сучасне цифрове регуляторне середовище для досягнення більш безпечного, більш чесного та різноманітного відео- та аудіовиробництва, захистити глядачів, особливо найбільш уразливих, таких як діти, а також поширення обмежень щодо використання мови ненависті, сприяння культурному розмаїттю. 

Крім того, регуляторні правила ЄС передбачають вимогу до національних регуляторів європейських країн забезпечити незалежність медіаресурсів та плюралізм електронних ЗМІ, – йдеться в повідомленні.

Джерело: index.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня