Європейський Союз: щорічно жертвами насильства стають 110 мільйонів людей

Європейський Союз: щорічно жертвами насильства стають 110 мільйонів людей

08:30 Лютий 22, 2021

Події 313 3 хвилини

Magyar

Щороку понад 22 мільйони людей у Євросоюзі зазнають фізичного насильства, а 110 мільйонів стають об’єктами погроз, повідомило в п’ятницю інформаційне агентство MTI з посиланням на звіт, опублікований Агентством ЄС з базових прав (FRA).

Згідно з дослідженням FRA, яке опитало 32 тисяч громадян у всіх державах ЄС та ще три тисячі у Великобританії й Північній Македонії, 9% респондентів повідомили, що ставали жертвами фізичного насильства протягом останніх п’яти років, але менше ніж третина з них зверталися через це до поліції.

Ці результати демонструють справжній рівень насильства та погроз у Європейському Союзі, зауважує одна з авторів дослідження Самі Невала, експерт FRA зі статистики у сфері злочинності.

У звіті наголошується, що більшість жертв сексуального насильства та домагань становлять жінки: 41% респондентів зазначили, що протягом останніх п’яти років зазнавали погроз та залякувань, а 29% – в останній рік. Згідно з опитуванням, 83% жінок у віці від 16 до 29 років неохоче залишаються наодинці в окремих місцях і вважають за краще уникати певних вулиць та кварталів через страх зазнати фізичного або сексуального насильства.

Результати показують, що рівень переслідувань найвищий у Франції, Німеччині та Нідерландах. Самі Невала пояснила це більшою поширеністю спілкування в Інтернеті, оскільки вважає, що люди у віртуальному просторі частіше стають жертвами погроз та залякувань. Вона також наголосила, що деякі країни більш чутливі до цієї форми домагань.

Джерело: MTI/index.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня