В одній із приток Дунаю масово гине риба

В одній із приток Дунаю масово гине риба

10:42 Липень 30, 2021

Події 663 2 хвилини

Magyar

В одній із приток Дунаю, у середній частині річки Грон, через розлиті відходи ферментації з біогазової установки масово гине риба, передає Ma7. Новину підтвердили також очільник місцевого рибальського товариства та голова біогазової установки.

У Словаччині в середній частині річки Грон (словац. Hron) вода була каламутною і смердючою, а поверх неї плавала мертва риба. Після того як рибалки повідомили про це владу, на місце події прибули представники екологічної інспекції та поліції.

Ферментаційна рідина потрапила в річкову воду через шторм, під час якого на резервуар упало дерево й пошкодило його. Сильний дощ змив близько 400 кубометрів відходів у сусідній струмок, звідки хімікати потрапили в Грон.

Рибалки зібрали з річки навколо с. Трнава Гора (слов.Trnavá Hora, угор. Bezeréte) близько 600 кг мертвої риби. Багато рибних туш було знайдено також поблизу міста Ж’яр-над-Гроном, приблизно за 10 км від с. Трнава Гора. Інцидент торкнувся всіх видів риб у районі. Рибалки кажуть, що це екологічна катастрофа, на відновлення знадобляться роки.

Джерело: Index

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня