Співачку Шакіру звинувачують у несплаті податків

Співачку Шакіру звинувачують у несплаті податків

19:32 Липень 30, 2021

Події 916 3 хвилини

Magyar

В Іспанії направили на розгляд суду справу щодо звинувачення співачки Шакіри у несплаті податків.

Сторона обвинувачення заявила, що в результаті проведення трирічного розслідування знайдено докази того, що поп-зірка могла ухилятися від сплати податкових зобов’язань. Співачка ще має можливість оскаржити це рішення.

У 2019 році Шакіру звинуватили у податковому шахрайстві на суму 14,5 мільйона євро. За даними сторони обвинувачення, співачка між 2011 та 2014 роками вже жила в Іспанії, але не сплачувала податки. Однак справа стосується лише періоду з 2012 до 2014 року, оскільки в решті вже вийшли строки давності.

Шакіра співмешкає із зіркою іспанського футболу Жераром Піке з 2010 року, пара виховує двох синів. Співачка визначила Каталонію місцем свого проживання лише в 2015 році, до того вона була зареєстрована на Багамах. На думку прокуратури, це не відповідало дійсності.

Прокуратура стверджує, що протягом зазначеного періоду Шакіра мала сплачувати податки не лише за доходами, отриманими в Іспанії, але за повний свій дохід, як іспанський платник податків. Зірка заперечила правомірність позову, коли її викликали в 2019 році. Вона стверджувала, що протягом цього періоду не жила в Іспанії більше півроку і що більша частина її доходу походила не з Іспанії. Тим не менш, за даними її PR-компанії, співачка заплатила заборгованість. Зокрема, у 2018 році вона перерахувала 20 мільйонів євро податкового боргу, в 2011 році – відсотки, а потім сплатила додаткові 14,5 мільйона євро за інші три роки.

portfolio.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня