Два озера в Аргентині набули пурпурового кольору через забруднення

Два озера в Аргентині набули пурпурового кольору через забруднення

18:36 Серпень 1, 2021

Події 583 2 хвилини

Magyar

Це явище не зовсім нове, озера й раніше набували рожевого відтінку, але цього разу лагуна Корфо стала яскраво-пурпуровою. Екологи кажуть, що озера в провінції Чубут змінюють колір, оскільки фабрики рибної промисловості, які працюють тут, скидають у них стічні води. Вони містять консервант сульфіту натрію, котрий і спричиняє появу неприродного забарвлення.

Більшу, ніж зазвичай, зміну кольору цього разу викликало, імовірно, те, що фабрики рибної промисловості в столиці провінції, місті Росон, які займаються експортом омарів і тріски, наразі не можуть позбутися стічних вод у звичайному місці через протест місцевого населення, тому скидають їх у Корфо та інші найближчі мілководні озера, замість того, щоб транспортувати на віддалену очисну станцію або побудувати поблизу водоочисну споруду.

Мешканці Росона, яких уже «дістали» сморід та комахи, перекривають шлях вантажівкам, котрі перевозять стічні води, аби скинути в навколишні водойми.

Активісти побоюються, що хімічні речовини зі стічних вод можуть потрапити і в ґрунтові води. Боротьба з вантажівками, які перевозять стічні води з фабрик рибної промисловості, стала символом боротьби за охорону навколишнього середовища в столиці провінції.

 (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня