Поліцейські Європи та Азії в ході спільної операції затримали за шахрайство близько 1400 осіб

Поліцейські Європи та Азії в ході спільної операції затримали за шахрайство близько 1400 осіб

15:45 Вересень 15, 2021

Події 412 2 хвилини

Magyar

У ході спільної операції поліцейські Європи та Азії затримали за шахрайство зі ставками, пов’язане з футбольними матчами, близько 1400 осіб у 28 країнах, повідомив Інтерпол.

Це була вже 8-ма узгоджена операція, під час якої правоохоронці вилучили готівку в еквіваленті 7,9 млн доларів, а також комп’ютери та мобільні телефони, пов’язані зі ставками, на загальну суму 465 млн доларів.

Одним із центрів операції став Гонконг, де затримали понад 800 осіб, у тому числі ймовірного лідера однієї з груп. Крім того, правоохоронці вилучили 2,7 млн доларів готівкою та носій інформації, де знайшли деталі ставок на сотні мільйонів доларів. Це була одна з найуспішніших подібних операцій місцевої поліції.

В Інтерполі наголошують, що підозрілі ставки пов’язані, зокрема, з чемпіонатом Європи 2020.

Міжнародна організація кримінальної поліції нагадує, що незаконні азартні ігри приносять величезний прибуток різним злочинним угрупованням і є засобом відмивання грошей та корупції. У ході 8 поліцейських акцій загалом було затримано 19 100 людей, вилучено 63 млн доларів готівкою та викрито понад чотири тисячі незаконних ставок на загальну суму 7,3 млрд доларів.

MTI/HVG

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня