Закарпатські митники вилучили значну кількість наркотичних засобів

Закарпатські митники вилучили значну кількість наркотичних засобів

16:56 Жовтень 26, 2021

Події 672 3 хвилини

За січень-вересень 2021 року в зоні діяльності Закарпатської митниці митники задокументували 71 факт незаконного переміщення через кордон України наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів (торік – 68 порушень).

Найчастіше до незаконного переміщення наркотичних засобів вдаються як наші співвітчизники, так й іноземці при перетині кордону, приховуючи від митного контролю в особистих речах або транспортних засобах.

Відповідно, до правоохоронних органів України направлено 71 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочинів, передбачених Кримінальним Кодексом України. За виявленими фактами правоохоронними органами відкрито кримінальні провадження за статтями 305, 307, 309 Кримінального кодексу України.

– У рамках кримінального провадження виявлені наркотичні засоби вилучаються відповідними слідчими підрозділами правоохоронних органів, – розповідає в.о. заступника начальника Закарпатської митниці Олександр Костіна.

Тож, із незаконного обігу вилучено:

  • медичні препарати з вмістом психотропних речовин – 5255 таблеток, 65 флаконів;
  • наркотичні засоби: КАНАБІС (0,0128 кг), МОРФІН (16 таблеток, 3 флакона, 47 ампул), КОДЕЇН/ДИГІДРОКОДЕЇН (192 таблетки, 6 флаконів), ОКСІКОДОН (112 таблеток) ТИЛІДИН (25 таблеток), ТРАМАДОЛ (600 таблеток, 13 флаконів, 25 ампул), МЕТАМФЕТАМІН (0,0015 кг) ;
  • прекурсори: ТОЛУОЛ (0,700 кг), СОЛЯНА КИСЛОТА (4,000 кг), ЕФЕДРИН (5 ампул).

Що стосується таких наркотичних засобів, як: канабіс, трамадол, кодеїн та ін, то вони внесені у Список №1 «Особливо небезпечні наркотичні засоби, обіг яких заборонено» Таблиці І, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 № 770. «За фактами їх незаконного переміщення митницею направлено до СБУ повідомлення про злочин, за ознаками порушення ст.305 ККУ», – резюмує Олександр Сергійович, який курує напрямок боротьби з контрабандою у Закарпатській митниці.

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня