Oroszország Kijevet is támadta, egy ember megsérült
Oroszország ballisztikus rakétákkal támadta Kijevet szombatról vasárnapra virradó éjjel, a támadás közben pedig legalább öt robbanást hallottak az ott élők – számolt be a Focus.
A megfigyelőcsatornák szerint Oroszország körülbelül öt ballisztikus rakétával támadta az ukrán fővárost, amelyek között a Cirkon egységet is alkalmazhatták. Az akció idején a brjanszki és a kurszki régióban is aktívak voltak a rakétaindító egységek.
A támadások következtében a városban egyrészt tűz ütött ki, másrészt működésbe lépett a légvédelem. Emellett több régióban is légiriadót rendeltek el. Arról is beszámoltak, hogy a csapások miatt egy ember megsérült. A károkat azóta felszámolta a katasztrófavédelem, a 300 négyzetméteres területet érintő tüzet pedig eloltották.
Iratkozz fel speciálisan erre a célra kialakított Telegram-csatornánkra, melyen teljes egészében megosztjuk cikkeinket! A telefonod háttérben futó üzemmódban fogja betölteni az aktuális híreket, így nem fogsz lemaradni a legfontosabb eseményekről!
Feliratkozás