Горить не лише нафтотермінал: Зеленський підтвердив удари по Петербургу, Кронштадту і Тамбову

Горить не лише нафтотермінал: Зеленський підтвердив удари по Петербургу, Кронштадту і Тамбову

12:59 Червень 3, 2026

Події 170 2 хвилини

Magyar

Українські сили оборони цієї ночі уразили низку важливих об’єктів на території Росії. Серед них – Петербурзький нафтовий термінал, об’єкти Кронштадтської бази та підприємство в Тамбовській області.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву президента Володимира Зеленського в Telegram.

За словами президента, до нічної операції долучилися воїни Служби безпеки України, Сил безпілотних систем, Сил спеціальних операцій, Головного управління розвідки та Державної прикордонної служби.

Один із ключових об’єктів удару – Петербурзький нафтовий термінал. За даними Зеленського, відстань від державного кордону України до цього об’єкта становить близько 1100 кілометрів.Play Video

Президент наголосив, що термінал є частиною російської нафтової галузі, яка працює на війну.

Другою ціллю стали суто військові об’єкти на Кронштадтській базі.

Третя ціль – підприємство в Тамбовському регіоні, залучене у виробництві російської зброї. Відстань до нього від лінії фронту – майже 600 кілометрів.

„Дякую нашим воїнам за влучність. Український план далекобійних санкцій виконується саме так, як це і потрібно для наближення миру”, – заявив Зеленський.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня