В Ужгороді дворічна дитина отруїлася мийним засобом

В Ужгороді дворічна дитина отруїлася мийним засобом

22:09 Червень 25, 2026

Події 119 2 хвилини

В Ужгороді бригада екстреної медичної допомоги виїжджала на виклик до дитини віком 2 роки 4 місяці, яка, за попередніми даними, випила мийний засіб.

Про це повідомляє 103 Закарпаття

Медики діагностували у маленької пацієнтки немедикаментозне отруєння. Після огляду та надання невідкладної допомоги дитину доставили до міської дитячої клінічної лікарні для подальшого обстеження та лікування.

На виклик працювала бригада екстреної медичної допомоги №108 у складі лікарки Ірини Поляк-Митровки, парамедика Тетяни Шеби та екстреного медичного техніка Олександра Малого.

Медики вкотре закликають батьків зберігати побутову хімію в недоступних для дітей місцях. У разі, якщо дитина випадково проковтнула мийний засіб, не слід самостійно викликати блювання чи намагатися нейтралізувати речовину. Необхідно негайно звернутися по медичну допомогу або телефонувати за номером 103.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня