Ukrajna hajnalban több tucat drónnal támadta Moszkvát
Szergej Szobjanin moszkvai polgármester állítása szerint az ukrán hadsereg június 26-ára virradó éjszaka és hajnalban több tucat drónt indított Moszkva felé – közölte a The Kyiv Independent.
Helyi idő szerint reggel 5:45-kor legalább 39 drónot lőttek le, amelyek az orosz főváros felé közeledtek – állította Szobjanin.

A drónok első hulláma egy órával korábban, hajnali 2:30 körül indult – tette hozzá a polgármester.
Arról, hogy a támadás során eltaláltak-e bármilyen célpontot, egyelőre nincs információ. A mentőegységek jelenleg felmérik a drónok roncsai által okozott károkat. Az ukrán hadsereg egyelőre nem nyilatkozott a bejelentett támadásról.
(MTI)
Iratkozz fel speciálisan erre a célra kialakított Telegram-csatornánkra, melyen teljes egészében megosztjuk cikkeinket! A telefonod háttérben futó üzemmódban fogja betölteni az aktuális híreket, így nem fogsz lemaradni a legfontosabb eseményekről!
Feliratkozás