У Франції зафіксували зростання смертності на 1000 випадків на тлі екстремальної спеки
Французьке національне агентство громадського здоров’я повідомило в неділю, що під час рекордної спеки у країні сталося приблизно на 1000 смертей більше, ніж очікувалося.

Дані від служби наводить France24.
У відомстві заявили, що з 24 червня зафіксували приблизно на 1 000 смертей більше порівняно з кількістю, зареєстрованою у попередні місяці.
За даними служби охорони здоров’я, 85 відсотків зафіксованих випадків становлять люди віком 65 років і старше. Відомство наголосило, що ці дані є попередніми та, ймовірно, заниженими.
Цього тижня температура в деяких частинах Франції перевищила 40°C, що створює навантаження на лікарні та служби швидкого реагування через сплеск викликів екстрених служб.
Найбільше постраждалими районами, де оголошено рівень небезпеки через екстремальну спеку, стали Іль-де-Франс, Нова Аквітанія, Бретань, Центр – Долина Луар, Нормандія та Пеї-де-ла-Луар.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися