Росіяни вдарили по навчальному закладу в Сумах, є поранені
Поранень зазнали дві виховательки закладу. Вони перебувають у стані середньої тяжкості. Діти не постраждали, оскільки раніше залишили заклад.

Війська РФ вдень 2 липня вдарили керованою авіабомбою по навчально-виховному комплексу в Сумах, де влітку проводили заняття з дітьми, є поранені. Про це повідомив начальник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко.
За його словами, попередньо поранень зазнали дві виховательки закладу. Вони перебувають у стані середньої тяжкості. Діти не постраждали, оскільки раніше залишили заклад.
Крім цього, пошкоджені розташовані поруч три приватні будинки та дві автівки.
Як повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров, це навчальний заклад у житловому секторі. У будівлі НВК значні пошкодження, пошкоджений дитячий майданчик і будинки поруч. Наразі двом людям надають допомогу медики. Інформація щодо постраждалих уточнюється. Ще два КАБи вдарили по обʼєктам інфраструктури.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися