В Одесі вибухнула автівка: поранено військового - ЗМІ
У вівторок, 28 липня, поблизу багатоповерхівки в Одесі вибухнуло авто. Поранено водія, який, за даними місцевих ЗМІ, є військовослужбовцем.

Про це повідомляє Головне управління Нацполіції в Одеській області.
Вибух стався у Пересипському районі Одеси. Про подію, що сталася близько 08:00 в одному з дворів багатоповерхівки на вулиці Семена Палія, повідомила дружина потерпілого.
«Унаслідок вибуху поранення отримав 49-річний водій кросовера. Медики оглянули чоловіка на місці. Попередньо встановлено, що щойно водій завів позашляховик і розпочав рух, автівка вибухнула. На місці події працюють слідчо-оперативна група та вибухотехніки поліції. Після з’ясування всіх обставин події їй буде надано відповідну правову кваліфікацію. Наразі всі обставини події встановлюються», — написали у поліції.
Місцеве видання «Думська» стверджує, що автомобіль належить військовому.
«Підрив був навмисний. Водій живий, але отримав травми», — зазначила Думська.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися