Oroszország támadást intézett az Odesszai régió infrastruktúrája ellen

Oroszország megtámadta az odesszai régióban található Vilkove Területi Közösség energia- és polgári infrastruktúráját; Vilkove és néhány közeli település áram nélkül van, és vannak áldozatok is.
Ezt az Ukrinform jelentette az Izmaili Kerületi Állami Közigazgatás Telegram- üzenetére hivatkozva .
„Június 26-án éjjel az ellenség megtámadta a Vylkove Városi Területi Közösség energia- és polgári infrastruktúráját . A csapás tüzet okozott. Az Állami Rendkívüli Szolgálat egységei haladéktalanul megkezdték a katasztrófa utóhatásainak elhárítását” – áll a közleményben.
Egy személy megsérült, aki megkapta a szükséges orvosi ellátást.
Iratkozz fel speciálisan erre a célra kialakított Telegram-csatornánkra, melyen teljes egészében megosztjuk cikkeinket! A telefonod háttérben futó üzemmódban fogja betölteni az aktuális híreket, így nem fogsz lemaradni a legfontosabb eseményekről!
Feliratkozás