Lánccal a radiátorhoz kötözte 7 éves fiát az anyja – nyomoz a rendőrség
Büntetőeljárást indított a rendőrség a Dnyipropetrovszk megyei Kamjanszke városában, miután felmerült a gyanú, hogy egy nő rendszeresen kegyetlenül bántalmazta hétéves gyermekét.
A hatóságok tájékoztatása szerint a gyermekvédelmi szolgálat és a fiatalkorúakkal foglalkozó rendőrök egy család ellenőrzése során olyan körülményeket tártak fel, amelyek súlyos visszaélésre utalnak. A gyanú szerint az anya fém lánccal a radiátorhoz kötözte a kisfiút, ezt pedig „nevelési módszerrel” indokolta.

A helyszínre nyomozócsoport érkezett, amely rögzítette a bizonyítékokat. A gyermek biztonsága érdekében a fiút azonnal elvették a családi környezetből, és egy speciális gyermekvédelmi intézményben helyezték el, ahol megkapja a szükséges ellátást és pszichológiai támogatást.
Az ügyben kínzás gyanúja miatt indult büntetőeljárás. A rendőrség jelenleg is vizsgálja az eset valamennyi körülményét.
Iratkozz fel speciálisan erre a célra kialakított Telegram-csatornánkra, melyen teljes egészében megosztjuk cikkeinket! A telefonod háttérben futó üzemmódban fogja betölteni az aktuális híreket, így nem fogsz lemaradni a legfontosabb eseményekről!
Feliratkozás