![На Запорізькій АЕС найближчим часом можуть бути провокації з боку росії - Генштаб ЗСУ](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/07/162782-1-large.webp)
На Запорізькій АЕС найближчим часом можуть бути провокації з боку росії - Генштаб ЗСУ
Збройні Сили України офіційно повідомляють про можливу підготовку, найближчим часом, провокації на території Запорізької атомної електростанції, окупованої російськими терористами з 4 березня 2022 року, інформує Генштаб ЗСУ.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/07/162782-1-large-1024x584.webp)
Як повідомили у Генштабі, за оперативною інформацією, сьогодні, на зовнішній крівлі третього та четвертого енергоблоків ЗАЕС були розміщені сторонні предмети, схожі на вибухові пристрої. Їх підрив не має пошкодити енергоблоки, але може створити картинку обстрілів з боку України. Про це і дезінформують російські ЗМІ та телеграм-канали.
“Збройні Сили України не порушують норм міжнародного гуманітарного права, відстежують та контролюють ситуацію і готові діяти за будь-яких умов. Жодна провокація ворога не пройде”, – додали у Генштабі.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися