Вибух на Ніагарському водоспаді, ймовірно, не був терактом
Внаслідок вибуху на американо-канадському кордоні поблизу Ніагарського водоспаду ознак теракту не було виявлено, заявила на пресконференції губернаторка штату Нью-Йорк.
Кеті Гокул повідомила, що транспортний засіб, який спричинив вибух, наблизився до прикордонної застави на «надзвичайно великій швидкості», врізався в роздільний блок, а потім вибухнув.
Внаслідок вибуху загинуло двоє пасажирів транспортного засобу, один прикордонник отримав легкі травми.
Губернаторка повідомила, що походження транспортного засобу встановити поки не вдалося, але, ймовірно, він належить жителю штату Нью-Йорк.
Вибух зафіксували й камери спостереження. Інцидент стався близько 12:30 за місцевим часом на Rainbow Bridge, мосту, який розділяє американську та канадську сторони Ніагарського водоспаду. Очевидці повідомили американським ЗМІ, що автомобіль підкинуло в повітря внаслідок зіткнення з бетонним блоком, після чого стався вибух.
Справу розслідує Федеральне бюро розслідувань (ФБР), про неї був поінформований навіть президент США Джо Байден. Правоохоронці спершу запідозрили, що це міг бути терористичний акт, зокрема через те, що директор ФБР нещодавно заявив на слуханнях у Конгресі, ніби внаслідок конфлікту на Близькому Сході терористична загроза в Сполучених Штатах зросла до такого високого рівня, якого не було протягом тривалого часу.
Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що інцидент сприймають дуже серйозно.
Після вибуху на Ніагарському водоспаді в якості запобіжного заходу на деякий час перекрили три мости, що з’єднують Сполучені Штати і Канаду.
Американська залізнична компанія Amtrak призупинила залізничне сполучення між штатом Нью-Йорк і Канадою.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися