У Кароліні вирують лісові пожежі – оголошено про евакуацію мешканців

У Кароліні вирують лісові пожежі – оголошено про евакуацію мешканців

14:40 Березень 3, 2025

Події 979 2 хвилини

Magyar

У Північній і Південній Кароліні в суботу спалахнули лісові пожежі, влада наказала евакуювати місцевих мешканців.

В окрузі Полк у Північній Кароліні вогонь охопив щонайменше 400 гектарів території, повідомили CBS News у пожежній службі штату. У відомстві застерегли, що небезпека загрожує й будівлям.

Мешканців населених пунктів, розташованих уздовж дороги між Тріоном та Салудою в окрузі Полк, закликали евакуюватися й попередили, що вогонь поширюється швидкими темпами.

Для евакуйованих жителів облаштували тимчасовий прихисток в окрузі Полк, повідомляє Fox News.

У Південній Кароліні пожежне управління округу Горрі закликало мешканців покинути район Каролінського лісу, де вогнеборці намагаються загасити пожежу.

Для цього було задіяно два літаки та гелікоптер Blackhawk, повідомив представник Республіканської партії Південної Кароліни Тім Макгінніс у Facebook, посилаючись на інформацію головного лісничого штату Скотта Філліпса. Для локалізації вогню використовуються також трактори, за допомогою яких риють траншеї.

Губернатор Південної Кароліни Генрі Макмастер заявив про заборону по всьому штату розпалювати вогнища. За його словами, кожен, хто щось підпалить, потрапить до в’язниці.

origo.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня