Внаслідок атаки рф у Дніпрі загинули троє людей, зокрема дитина

Внаслідок атаки рф у Дніпрі загинули троє людей, зокрема дитина

11:31 Квітень 17, 2025

Події 490 2 хвилини

Magyar

Внаслідок масованої атаки російських дронів на Дніпро ввечері 16 квітня загинули троє людей, серед них дитина. Ще 30 постраждали, зокрема п’ятеро дітей.

Про це повідомляють глава ОВА Сергій Лисак та ДСНС.

«Масована атака БпЛА призвела до трагічних наслідків. У Дніпрі загинули троє людей, серед них – дитина. Постраждали 30, п’ятеро – діти. Під наглядом лікарів у медзакладах залишаються 16 пацієнтів. Один – у важкому стані», – повідомив Лисак.

У місті пошкоджено близько десяти багатоквартирних будинків та стільки ж – приватних. Також пошкоджено корпус навчального закладу, гуртожиток, гімназію, харчове підприємство, пошту, друкарню, адмінбудівлю, магазини, майже півтора десятки автомобілів.

Пожежі, що виникли внаслідок атаки, ліквідовано.

Загалом над областю сили ППО збили 10 безпілотників.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня