
Стрілянина в університеті штату Флорида, є загиблі
У Державному університеті штату Флорида двоє людей загинули і ще кілька отримали серйозні поранення. Озброєний студент відкрив стрілянину на території навчального закладу в Таллахассі в четвер.

Згідно із заявою однієї з центральних лікарень (Tallahassee Memorial HealthCare), один з поранених перебуває у критичному стані, інші – у важкому.
На пресконференції, що відбулася в другій половині дня за місцевим часом, представники поліції заявили, що стрілець відкрив вогонь пізно вранці в кампусі, де зібралися сотні студентів. За їхніми словами, двоє загиблих не були студентами університету.
Було зазначено, що нападника ліквідували після швидкого втручання поліції, він був взятий під варту і зараз перебуває на лікуванні. Повідомляється, що 20-річний Фенікс Ікнер, син місцевого заступника шерифа, був ідентифікований як злочинець. Для нападу він використав колишній службовий пістолет свого батька, який зберігався у батьківському будинку. Злочинець є студентом Університету штату Флорида, і його мотиви наразі невідомі.
На час розслідування всі заняття в цьому університеті призупинені, проте комендантська година частково скасована.

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися