На Хустщині горіло 12 гектарів лісової підстилки та чагарників
Близько 37 рятувальників і два пожежні автомобілі протягом п’яти з половиною годин боролися з пожежею, яка охопила 12 гектарів лісової підстилки та чагарників.

Повідомлення про загоряння поблизу села Майдан, в урочищі Рудавець Хустського району, надійшло до Служби порятунку 1 травня о 16:07. Для ліквідації пожежі залучили підрозділи ДСНС із селища Міжгір’я та міста Хуст, а також фахівців лісового господарства.

Гасіння ускладнювали важкодоступна гірська місцевість, поривчастий вітер із постійною зміною напрямків та густі хащі. Проте спільними зусиллями о 21:50 пожежу вдалося локалізувати, а о 22:26 – повністю ліквідувати на площі 12 гектарів, не допустивши поширення вогню на ліс.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися