На Ужгородщині виявили нетверезого водія-порушника

На Ужгородщині виявили нетверезого водія-порушника

10:31 Червень 2, 2025

Події 922 1 хвилина

Позавчора екіпаж патрульної поліції під час несення служби в селі Минай, Ужгородського району, зупинив авто Ford за порушення правил дорожнього руху.

Під час спілкування патрульні помітили у керманича ознаки наркотичного сп’яніння. На пропозицію пройти огляд у встановленому законом порядку — водій відмовився. Відповідно до чинного законодавства, на керманича склали адміністративні матеріали:

  • протокол за ч. 3 ст. 130 КУпАП (керування в стані сп’яніння),
  • постанова за ч. 4 ст. 126 КУпАП (керування без відповідних документів).

Крім того зʼясувалося, що чоловік не виконує рішення суду.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування обставин, оскільки в діях водія вбачаються ознаки кримінального правопорушення.

Про це повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня