Росіяни масовано атакували Одесу дронами: є постраждалі та руйнування
Російські війська в ніч на середу, 4 червня, атакували Одесу понад 20 ударними безпілотниками. Більшість дронів-камікадзе вдалося знищити силами протиповітряної оборони, однак в обласному центрі зафіксовано пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури, зазначив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер у своєму Telegram-каналі.

Унаслідок дронової атаки одна людина дістала поранення ноги та ще дев’ять містян звернулися за психологічною допомогою. У місті пошкоджено станція технічного обслуговування, гаражі, приватні житлові будинки, складські приміщення підприємств.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися