В Ужгороді сталася смертельна ДТП

В Ужгороді сталася смертельна ДТП

08:45 Червень 5, 2025

Події 2993 2 хвилини

Magyar

4 червня, ввечері на виїзді з Ужгорода, поблизу ресторану «Кілікія», сталася трагічна дорожньо-транспортна пригода — зіткнулись два легкові автомобілі: блакитний «Opel Combo» та жовта «KIA».

Як повідомили правоохоронці: аварія забрала життя 26-річної жінки-водія. Ще двоє постраждалих у другому авто — 19-річний водій та його 16-річна пасажирка — отримали серйозні травми.

На місце події виїхали три бригади екстреної медичної допомоги, які оперативно надали допомогу постраждалим.

Після стабілізації стану обох травмованих було доставлено до медичного закладу.

Попередньо: у юнака — забій грудної клітки, у дівчини — закрита черепно-мозкова травма, вона перебуває в комі.

Ця ДТП — ще одне гірке нагадування кожному з нас:

  • Ремінь безпеки — не формальність, він рятує життя.
  • Швидкість має значення — завжди!
  • Водій — це відповідальність: за себе, за пасажирів, за інших учасників руху.

Про це повідомляє 103 Закарпаття.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня