Палії, зрадники й агенти рф: прокуратура Закарпаття інформує про злочини проти держави
У Закарпатській обласній прокуратурі повідомили про зростання кількості злочинів проти основ національної безпеки, що відбуваються через вербування місцевих жителів спецслужбами рф. Втім, ситуація в області залишається контрольованою.

Найгучніші справи:
- На Рахівщині двох 22-річних чоловіків засудили до 9 років ув’язнення за підпали трансформаторних підстанцій та базової станції мобільного оператора. Також їм інкримінують підпал службового авто поліції в селищі Ясіня.
- В Ужгороді вінничанин підпалив три авто із символікою ЗСУ. Його покарали 5 роками позбавлення волі з конфіскацією майна.
- На Мукачівщині чоловіка засудили до 3 років умовно за публікацію даних про переміщення військової техніки.
- Ще троє закарпатців отримали підозри за публічну підтримку «руського мира» та виправдання війни.
- Окремо затримано 22-річного жителя Рахівщини, який підпалив приміщення служби доставки та об’єкт Укрзалізниці. Грошей від кураторів він так і не отримав, натомість йому загрожує довічне.
Прокуратура наголошує: вербування на замовлення російських спецслужб часто обіцяє «швидкі» гроші, однак виконавці майже ніколи не отримують обіцяного. Натомість на них чекає реальна кримінальна відповідальність.
Хочеш читати новини поки нема інтернету?
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
ПідписатисяЗакарпаття
В Ужгороді прокуратура вимагатиме суворішого покарання для «закладчиці» наркотиків
18:27 Червень 4, 2026
На Рахівщині піротехніки знешкодили мінометну міну часів Другої світової війни
18:13 Червень 4, 2026
Гірські рятувальники Рахівщини знайшли туриста біля підніжжя Говерли
18:00 Червень 4, 2026
На Закарпатті смертельна ДТП за участі вантажівки та мотоцикла
14:11 Червень 4, 2026
У Хусті прокуратура оскаржує детальний план міста, за яким чотири багатоповерхівки мають збудувати на землях освіти
11:25 Червень 4, 2026
Більше новин Закарпаття
Спецтема
Україна
росіяни вдарили дроном по кареті «швидкої» в Херсоні — є постраждалі
21:33 Червень 4, 2026
У Дніпропетровській області росіяни обстріляли логістичну компанію
19:04 Червень 4, 2026
У Швеції вперше заарештували російське судно за запитом України
17:20 Червень 4, 2026
На Дніпропетровщині ліквідували масштабну пожежу на складах після російського обстрілу
16:52 Червень 4, 2026
Правоохоронці викрили вісім схем ухилення від мобілізації
15:57 Червень 4, 2026
Більше новин України
Новини дня
Світ
На південному сході Лівану загинув миротворець ООН
20:39 Червень 4, 2026
На Шрі-Ланці загорівся будинок для літніх. Загинуло щонайменше 12 людей
20:25 Червень 4, 2026
У Конго напали на групу, яка ховала жертв Еболи
20:12 Червень 4, 2026
Чеська поліція підтвердила, що митрополит РПЦ Іларіон перевозив кокаїн
18:50 Червень 4, 2026
Ультраортодокси заблокували рух в Ізраїлі через арешт ухилянтів
19:56 Червень 2, 2026
Більше новин Світу