Сили безпілотних систем розповіли про результати ударів по російських НПЗ і нафтогонах за тиждень
У Силах безпілотних систем України підсумували результати операції проти нафтопереробних заводів та нафтогонів на території рф. Протягом тижня було уражено щонайменеше 4 об’єкти росіян.

Про це командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт «Мадяр» Бровді повідомив на сторінці у Telegram.
Згідно з його словами, за останні сім діб під час операції «Ruszkik Gaza» українські дрони завдали ударів щонайменше по чотирьох великих об’єктах на території росії:
- 14 серпня – Лукойл Волгоградський НПЗ (колишній Сталінград), повідомляється про зупинку роботи.
- 18 серпня – нафтоперекачувальна станція «Дружба» у Нікольському, Тамбовська область. Росіяни заявили про відновлення за 48 годин, однак підтверджень запуску немає.
- 20 серпня – Новошахтинський НПЗ у Ростовській області. Пожежа там триває вже понад 60 – годин і станом на 23 серпня продовжує збільшувати площу.
- 21 серпня – ще одна станція нафтогону «Дружба» в Унечі, Брянська область. За повідомленнями, об’єкт горів масштабно, а відновити його пообіцяли за 5 діб.
Хочеш читати новини поки нема інтернету?
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
ПідписатисяЗакарпаття
В Ужгороді поліція перевіряє інформацію про утримання тварини на морозі
15:20 Січень 11, 2026
На Ужгородщині сталася пожежа
19:36 Січень 10, 2026
Під час перетину кордону спромоглася одразу на два кримінальні правопорушення
15:55 Січень 10, 2026
Лубінець заявив про порушення прав дітей у поселенні ромів на Закарпатті
17:29 Січень 9, 2026
На Хустщині горіла надвірна споруда
16:46 Січень 9, 2026
Більше новин Закарпаття Спецтема
Україна
Машиніст вантажного локомотива та його помічник поранені через атаку дрона
19:01 Січень 11, 2026
Поліція відкрила справу проти іноземця, який запустив салют у Буковелі
18:44 Січень 11, 2026
На Буковині водій позашляховика травмував прикордонника та втік – до його пошуків залучили авіацію, БПЛА
18:27 Січень 11, 2026
На Одещині чоловік за 11 тисяч євро намагався переправити військовозобов’язаного до невизнаного Придністров’я
11:56 Січень 11, 2026
На Полтавщині чоловік перемотав собаці рот скотчем: тварину вже вилучили
18:45 Січень 10, 2026
Більше новин України Новини дня
Світ
На горі Тетнульд у Грузії зійшла лавина під час навчання школи гідів
19:52 Січень 11, 2026
Сили оборони уразили три бурові установки «Лукойлу» в Каспійському морі — Генштаб
19:18 Січень 11, 2026
У Фінляндії з’їхав у кювет український пасажирський автобус
16:11 Січень 11, 2026
В рф заявили, що Трамп звільнив двох російських моряків із захопленого танкера Marinera
14:12 Січень 11, 2026
Діти-мігранти напали на єврейське кафе в Лейпцигу
13:38 Січень 11, 2026
Більше новин Світу