Німеччина екстрадувала до України учасника наркоорганізації

Німеччина екстрадувала до України учасника наркоорганізації

10:51 Жовтень 30, 2025

Події 687 2 хвилини

Magyar

Німецькі правоохоронці екстрадували до України жителя Дніпра, якого підозрюють у виробництві та збуті наркотиків.

Чоловік шість років перебував у міжнародному розшуку та був затриманий цього літа в Німеччині, повідомляє Офіс генерального прокурора.

За даними слідства, дніпрянин входив до складу злочинної групи, яка виготовляла та продавала метамфетамін у межах області. Угруповання налічувало 11 осіб і мало чіткий розподіл ролей між учасниками.

Ще у 2019 році чоловікові повідомили про підозру, але він утік і переховувався за кордоном. Після оголошення в міжнародний розшук його вдалося встановити за допомогою каналів Інтерполу.

У червні 2025 року правоохоронці Німеччини затримали чоловіка, а 20 жовтня передали українським колегам. Суд уже обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою. 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня