Тимошенко заочно заарештовано в РФ

Тимошенко заочно заарештовано в РФ

18:45 Січень 27, 2026

Події 711 2 хвилини

Magyar

У Росії лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко заочно заарештували у справі про нібито військові «фейки». Про це повідомляє пресслужба генпрокуратури РФ.

За версією слідства, Тимошенко, «керуючись мотивами політичної, ідеологічної ненависті та ворожнечі щодо російських військовослужбовців, підготувала і розмістила на своїй сторінці в одній із соціальних мереж публікацію, яка містила завідомо «неправдиві» відомості про причетність військовослужбовців ЗС РФ до вбивств мирних жителів у містах Буча та Ірпінь».

Кримінальну справу проти Тимошенко передали на розгляд Басманного суду Москви. Дата судового засідання наразі не відома, відповідної інформації на сайтах московських судів, за даними російських ресурсів, немає.

У червні 2024 року пропагандистське агентство РИА Новости повідомляло, що МВС РФ оголосило Тимошенко у розшук, однак тоді не уточнювалося, у межах якого саме провадження. 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня