У Києві затримано двох жителів Кіровоградщини за підпал авто на Печерську

У Києві затримано двох жителів Кіровоградщини за підпал авто на Печерську

15:01 Лютий 4, 2026

Події 426 2 хвилини

Київська міська прокуратура повідомила про підозру двом жителям Кіровоградщини, які за винагороду спалили елітні позашляховики в центрі столиці.

Про це повідомляє пресслужба столичної прокуратури.

Як встановило слідство, у січні 2025 року підозрювані близько п’ятої години ранку на замовлення облили легкозаймистою речовиною та підпалили автомобіль Porsche Cayenne, припаркований у Печерському районі столиці. Власниця цього автомобіля проживає за кордоном.

У подальшому, внаслідок поширення полум’я, вогонь перекинувся на припаркований поряд автомобіль Range Rover Evoque. Як наслідок два автомобілі було знищено вщент.

«Паліїв затримали, їм повідомлено про підозру у вчиненні підпалу двох автомобілів (ч. 2 ст. 194 КК України), замовники злочину встановлюються», – повідомили у прокуратурі.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 10 років.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня