На Рахівщині гірські рятувальники допомогли подружжю з Одещини

На Рахівщині гірські рятувальники допомогли подружжю з Одещини

17:51 Лютий 12, 2026

Події 698 1 хвилина

Magyar

11 лютого о 15:35 до Служби порятунку надійшло повідомлення про двох відпочивальників, які втратили орієнтир поблизу урочища Станислав на одному з гірськолижних комплексів Рахівщини.

На допомогу вирушили фахівці з Квасів та Лазещини. Подружжя з Одещини, 32-річна сноубордистка та 40-річний лижник, після спуску з підйомника через густий туман звернули не в той бік і опинилися в лісі. Усвідомивши, що самотужки не виберуться, вони звернулися до рятувальників.

Завдяки отриманим координатам пошуковці швидко встановили їхнє місцеперебування та о 17:25 знайшли біля потоку Станислав. Медичної допомоги люди не потребували, їх безпечно доправили до місця проживання.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня