В Австралії вирують лісові пожежі

В Австралії вирують лісові пожежі

14:29 Лютий 22, 2026

Події 685 2 хвилини

Magyar

Влада штату Вікторія в суботу закликала мешканців шахтарського поселення в районі Гаффні-Крік залишити свої домівки через лісові пожежі, що вирують у регіоні.

Пожежникам досі не вдалося приборкати вогонь, який спалахнув поблизу популярного туристичного міста за 50 кілометрів на північний схід від Мельбурна. Роботу рятувальників ускладнює важкодоступність гірської місцевості.

Як повідомила служба з питань надзвичайних ситуацій штату Вікторія, ще три осередки вогню перебувають під контролем.

Масштабні січневі пожежі на південному сході країни призвели до руйнування житлових будівель та масових збоїв в електропостачанні, що торкнулися тисяч родин.

Ці пожежі є наймасштабнішими в регіоні з часів «Чорного літа» 2019–2020 років. Тоді стихія спустошила в Австралії територію розміром з Туреччину й забрала життя 33 людей.

hirado.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня