Сили оборони знищили 111 ворожих безпілотників під час нічної атаки

Сили оборони знищили 111 ворожих безпілотників під час нічної атаки

11:07 Лютий 24, 2026

Події 545 2 хвилини

У ніч на 24 лютого російські окупаційні війська здійснили масований обстріл території України, застосувавши балістичне озброєння та понад сотню безпілотників різних модифікацій.

Основний удар припав на північні, південні та східні регіони країни, проте більшість повітряних цілей була успішно знищена українськими захисниками неба.

За офіційними даними Повітряних сил ЗСУ, противник випустив балістичну ракету «Іскандер-М» із території тимчасово окупованого Криму.

Окрім ракетного озброєння, ворог застосував 133 ударні БпЛА, серед яких дрони типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та інші моделі.

Відбиттям масштабної атаки займалися зенітні ракетні війська, авіація, підрозділи радіоелектронної боротьби (РЕБ) та мобільні вогневі групи.

Завдяки злагодженим діям Сил оборони станом на ранок вдалося ліквідувати або подавити 111 ворожих безпілотників.

Попри ефективну роботу протиповітряної оборони, було зафіксовано влучання балістичної ракети та 19 ударних дронів на 16 різних локаціях.

Також у Повітряних силах повідомили про падіння уламків збитих цілей на одній ділянці, що спричинило певні пошкодження.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня