Україна «мінуснула» до 40% ракет рф і обвалила нафтовий експорт, – ЦПД

Україна «мінуснула» до 40% ракет рф і обвалила нафтовий експорт, – ЦПД

18:19 Березень 31, 2026

Події 576 1 хвилина

Magyar

Українські удари по об’єктах у рф суттєво зменшили виробництво ракет і скоротили експорт російської нафти.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву керівника Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко у Telegram.

Майже 40% місячного виробництва ракет, близько 45% експорту нафти росія вже втратила внаслідок українських ударів по їх обʼєктах, а також логістиці”, – повідомив він.

Останнім часом українські дрони все частіше атакують критичну інфраструктуру росії, завдаючи значних втрат її виробничим потужностям.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня