У селищі Воловець рятувальники надали допомогу дитині, яка травмувалася
19 квітня о 17:05 до Служби порятунку надійшло повідомлення про нещасний випадок у селищі Воловець. Після завершення футбольного турніру 9-річний мукачівець, через необережність наткнувся гомілкою на металевий штир паркану та застряг на ньому.




На місце події прибули рятувальники 13-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Воловець. Фахівці ДСНС деблокували потерпілого, зрізавши за допомогою спецінструменту частину металевого штиря, що застряг у м’яких тканинах правої ноги.
Після вивільнення дитину передали медичним працівникам. Постраждалого хлопчика госпіталізували до лікарні.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися