В Одесі затримали 8 представників ТЦК після погоні зі стріляниною

В Одесі затримали 8 представників ТЦК після погоні зі стріляниною

17:02 Квітень 21, 2026

Події 884 1 хвилина

Magyar

У вівторок, 21 квітня, СБУ затримала військовослужбовців одного з районних територіальних центрів комплектування Одеси.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на власні джерела та “Суспільне“.

Джерела РБК-Україна розповіли, що були затримані вісім представників Пересипського ТЦК та один дільничний.

Зазначається, що фігуранти вимагали 50 тисяч доларів.

“Суспільному” в обласному ТЦК повідомили, що для з’ясування всіх подробиць на місце події виїхало керівництво відомства.

“Додаткова інформація буде надана після офіційного уточнення”, – йдеться у заяві пресслужби ОТЦК.

Повідомляється, що затримання представників ТЦК відбувалось на вулиці Балківській із переслідуванням та пострілами

В Одеському ОТЦК підтвердили факт затримання військовослужбовців одного з районних ТЦК Одеси. Зазначається, що керівництво відомства забезпечує “повну взаємодію з уповноваженими правоохоронцями для з’ясування всіх деталей”.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня