У Черкасах чоловік стріляв по дітях через зірваний бузок

У Черкасах чоловік стріляв по дітях через зірваний бузок

16:34 Травень 10, 2026

Події 587 1 хвилина

Magyar

У Черкасах чоловік застосував зброю проти неповнолітніх через те, що діти зривали бузок біля приватного домоволодіння. Про це повідомила пресслужба обласної поліції.

Інцидент стався 9 травня в одному з районів міста. Поліцейські виявили інформацію під час моніторингу соціальних мереж та внесли відомості до єдиного обліку. Наразі розпочато перевірку. 

Попередньо, конфлікт виник через те, що діти зривали бузок біля приватного домоволодіння.  Чоловік намагався наздогнати неповнолітніх, а коли це не вдалося – виніс з будинку пістолет і почав стріляти. Обійшлося без постраждалих. 

Правоохоронці встановлюють особу правопорушника. Правову оцінку його діям нададуть після встановлення всіх обставин.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня