Повідомлено про підозру закарпатцям, які незаконно вирубали дерев на понад 1 млн грн на території Брустурянського надлісництва
За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури повідомлено про підозру двом мешканцям Тячівщини, які підозрюються у незаконній вирубці лісу на території лісництва і збуті дров місцевим жителям.

Підозрювані – жителі села Широкий Луг Тячівського району. За даними слідства, 29-річний чоловік разом зі спільником без жодних дозвільних документів незаконно зрубали понад 80 дерев різних порід на території Тарасівського лісництва Брустурянського надлісництва.
Після вирубки деревину перевозили вантажівками та продавали місцевим мешканцям за готівку. За висновками експертів, сума збитків, завданих навколишньому природному середовищу, перевищує 1 млн гривень.
Чоловікам інкримінують незаконну порубку лісу, а також перевезення, зберігання та збут незаконно заготовленої деревини, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).

У межах розслідування проведено ряд обшуків. У ході слідчих дій вилучено та арештовано знаряддя злочину – бензопили, а також вантажні автомобілі, якими перевозили незаконно заготовлену деревину.
Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУНП у Закарпатській області під процесуальним керівництвом СЕП Закарпатської обласної прокуратури. Оперативний супровід забезпечують працівники УСР у Закарпатській області за сприяння ДВБ ДП «Ліси України».

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися