У Керчі палає ТЕЦ після «прильотів», половина Криму залишилася без світла

У Керчі палає ТЕЦ після «прильотів», половина Криму залишилася без світла

13:11 Червень 23, 2026

Події 0 1 хвилина

Magyar

Сьогодні, 23 червня, у Керчі після “прильотів” спалахнула сильна пожежа на ТЕЦ – половина Криму залишилася без світла.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал “Крымский ветер”.

За попередніми даними, приліт міг статися по ТЕЦ у районі Аршинцеве в Керчі.

Моніторингова група повідомляє, що пожежу на теплоелектроцентралі підтверджено. За наявною інформацією, сталося влучання в резервуар.

Також за даними супутникової зйомки зафіксовано шлейф диму завдовжки близько 47 кілометрів.

Тим часом окупаційна влада заявила про відключення електроенергії через “технологічні порушення в електричних мережах”.

Без світла залишилися:

  • Євпаторія;
  • Саки;
  • Красноперекопськ;
  • Джанкой;
  • Красноперекопський район;
  • Сакський район;
  • Джанкойський район;
  • Красногвардійський район.

У підприємстві “Крименерго” заявили, що тривають аварійно-відновлювальні роботи. Електропостачання обіцяють відновити протягом доби.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня