Росіяни вночі атакували балістичною ракетою і 90 БпЛА. Є влучання

Росіяни вночі атакували балістичною ракетою і 90 БпЛА. Є влучання

09:55 Червень 25, 2026

Події 0 2 хвилини

У ніч на 25 червня Росія атакувала балістичною ракетою «Іскандер-М» з окупованого Криму і 90 ударними дронами типу Shahed (зокрема реактивними), «Гербера», «Італмас» і дронами-імітаторами типу «Пародія». Била з російських напрямків Курськ, Брянськ, Міллерово, Шаталово, Орел, Приморсько-Ахтарськ, окупованих Донецька та Криму.  

За інформацією Повітряних сил станом на 8:30, ППО збила або подавила 83 дрони типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та дрони інших типів на півночі, півдні та сході країни. Атака триває. 

«Зафіксовано влучання балістичної ракети та 6 ударних БпЛА на 7 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 9 локаціях», – повідомили в Повітряних силах.

Напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня