В Ужгороді дворічна дитина отруїлася мийним засобом
В Ужгороді бригада екстреної медичної допомоги виїжджала на виклик до дитини віком 2 роки 4 місяці, яка, за попередніми даними, випила мийний засіб.

Про це повідомляє 103 Закарпаття
Медики діагностували у маленької пацієнтки немедикаментозне отруєння. Після огляду та надання невідкладної допомоги дитину доставили до міської дитячої клінічної лікарні для подальшого обстеження та лікування.
На виклик працювала бригада екстреної медичної допомоги №108 у складі лікарки Ірини Поляк-Митровки, парамедика Тетяни Шеби та екстреного медичного техніка Олександра Малого.
Медики вкотре закликають батьків зберігати побутову хімію в недоступних для дітей місцях. У разі, якщо дитина випадково проковтнула мийний засіб, не слід самостійно викликати блювання чи намагатися нейтралізувати речовину. Необхідно негайно звернутися по медичну допомогу або телефонувати за номером 103.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися