У Дрогобичі чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
Інцидент стався біля меморіалу, присвяченого дрогобичанам, які загинули під час нацистської окупації у роки Другої світової війни.

Про це повідомляє поліція Львівської області.
Правоохоронці дізналися про подію під час моніторингу соціальних мереж, де виявили відео з пошкодженням меморіалу „Жертвам німецької окупації 1941-1944 років” на вулиці Ковальській. Після перевірки інформації на місце виїхали слідчі та оперативники.
За інформацією місцевого Telegram-каналу „ДРОГОБИЧ LIVE Новини”, інцидент стався вночі біля так званої „Стіни плачу”. Чоловік руками штовхнув металеву скульптуру Матері, внаслідок чого вона впала.
Правоохоронці дізналися про подію під час моніторингу соціальних мереж, де виявили відео з пошкодженням меморіалу „Жертвам німецької окупації 1941-1944 років” на вулиці Ковальській. Після перевірки інформації на місце виїхали слідчі та оперативники.
За інформацією місцевого Telegram-каналу „ДРОГОБИЧ LIVE Новини”, інцидент стався вночі біля так званої „Стіни плачу”. Чоловік руками штовхнув металеву скульптуру Матері, внаслідок чого вона впала.
Як зазначили в поліції, цей пам’ятник встановлений на місці страти нацистами членів українського національно-визвольного руху та цивільного населення міста.
„Завдяки проведеним оперативним заходам правоохоронці встановили особу правопорушника. Наразі тривають комплексні заходи щодо його розшуку та затримання”, – йдеться у повідомленні.
За фактом події слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України – наруга над могилою або іншим місцем поховання. Триває досудове розслідування.
Джерело
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися