Російський удар знищив завод і склади виробника амуніції UKRTAC
Унаслідок російського ракетного удару по Києву в ніч на 19 липня повністю знищено завод і складські приміщення української компанії UKRTAC, яка виробляє військову амуніцію та засоби балістичного захисту.

Засновник підприємства Северіон Дангадзе повідомив, що це найбільша трагедія за всю історію компанії. За його словами, ракета влучила безпосередньо у виробничі потужності та склади.
Попри масштабні руйнування, жертв серед працівників вдалося уникнути.
Дангадзе наголосив, що компанія втратила будівлі, обладнання та майно, однак команда продовжить працювати й відновлюватиме виробництво.
UKRTAC є українським виробником військової амуніції, бронежилетів, плитоносок, штурмових рюкзаків, баулів та інших засобів індивідуального балістичного захисту.
Про це повідомив засновник UKRTAC Северіон Дангадзе.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися