В Україні активізуються бойові дії

В Україні активізуються бойові дії

16:27 Листопад 27, 2022

Події 475 2 хвилини

Magyar

Поки що операції з обох боків ускладнені сильним болотом внаслідок дощів, але протягом наступного тижня прогнозують замерзання ґрунту.

Найближчим часом зросте загальний темп воєнних операцій, це може статися протягом кількох тижнів. Про це повідомили аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Загальний темп операцій уздовж лінії фронту сповільнився останніми днями через погіршення погодних умов, але, ймовірно, збільшиться протягом кількох тижнів, коли температура знизиться і земля замерзне на всій території бойових дій, вважають американські аналітики.

Українські та російські повідомлення з критично важливих ділянок фронту на сході та півдні України, включаючи Сватове, Бахмут та Вугледар, вказують на те, що операції з обох боків ускладнені сильним болотом унаслідок дощів.

Як зазначають експерти, прогнозоване зниження температури по всій території України протягом наступного тижня, ймовірно, призведе до замерзання ґрунту та прискорить темпи бойових дій, оскільки мобільність обох сторін збільшиться.

Невідомо, чи готова будь-яка із сторін активно до відновлення великих наступальних або контрнаступних операцій у цей час, але метеорологічні чинники, які перешкоджали таким операціям, почнуть слабшати.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня