![На Закарпатті затримали нетверезого мотоцикліста, який збив малолітню дитину](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/12/021220221669973422.jpeg)
На Закарпатті затримали нетверезого мотоцикліста, який збив малолітню дитину
У селі Синевир Хустського району нетверезий водій мотоцикла не впорався з керуванням та допустив наїзд на 11-річного пішохода. Дитина наразі перебуває під наглядом медиків, водія поліцейські затримали в процесуальному порядку. За фактом ДТП слідчі відкрили кримінальне провадження
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/12/021220221669973422.jpeg)
Вчора, 1 грудня, на лінію «102» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими у селі Синевир Хустського району. Внаслідок аварії травми отримав 11-річний хлопчик, його з місця події госпіталізували до лікарні.
За викликом негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції Міжгір’я, співробітники якої встановили, що водій мотоциклу, 30-річний мешканець села Колочава, не впорався з керуванням та виїхав на узбіччя дороги. Там знаходився 11-річний хлопчик, якого і зачепив транспортний засіб. Водія освідчили, вміст алкоголю в його крові становив 1,5 проміле. Транспортний засіб чоловіка не зареєстрований. Його затримали у порядку статті 208 КПК України.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/12/whatsapp-image-2022-12-02-at-104738-768x1024.jpeg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/12/thumb-36903-800-600-0-0-auto.jpeg)
За цим фактом слідчі відділення поліції в Міжгір’ї відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 3 років.
Наразі вирішується питання про повідомлення чоловікові про підозру в скоєнні вказаного злочину та обрання йому запобіжного заходу. Слідство у справі триває.
Інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися