Понад 300 тис. українців з 1991 року постраждали від проблем, пов’язаних із торгівлею людьми – МОМ

Понад 300 тис. українців з 1991 року постраждали від проблем, пов’язаних із торгівлею людьми – МОМ

17:41 Грудень 2, 2022

Події 283 2 хвилини

Понад 300 тисяч українців з 1991 року постраждали від проблем, пов’язаних із торгівлею людьми. З 2019 по 2022 рік понад 46 тис. українців опинилися у ситуаціях, пов’язаних із торгівлею людьми. Про це повідомила координаторка з питань захисту Представництва МОМ в Україні Чісі Мюллер під час брифінгу.

«Згідно з оцінками, з 1991 року понад 300 тис. українців постраждали від проблем, пов’язаних із торгівлею людьми. Ми також знаємо, що з 2019 по 2022 рік понад 46 тис. українців опинилися у ситуаціях, пов’язаних із торгівлею людьми — трудова та сексуальна експлуатація призвели до того, що українці опинялися у сучасному рабстві у цей останній період Польщі, росії, а також в Україні», — розповіла Мюллер.

За її словами, вразливою категорією людей, чия поведінка може призвести до потрапляння у сучасне рабство, є молодь.

Мюллер повідомила, що 15% української молоді 15-22 років прийняли б пропозиції від незнайомих людей щодо переїзду у нові місця.

Тому МОМ розробили онлайн-гру, під час якої молодь може вивчити основні трюки, які використовуються злочинцями, що займаються торгівлею людьми.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня