Виявлено докази того, що москва депортує українських дітей з окупованих територій

Виявлено докази того, що москва депортує українських дітей з окупованих територій

12:22 Січень 31, 2023

Події 684 2 хвилини

Magyar

За даними Інституту вивчення війни (ISW), візуальне розслідування російського опозиційного каналу підтвердило, що російська влада депортує дітей з окупованої Херсонської області до окупованого Криму.

Російська опозиційна організація “Верстка” вивчила фотографії, розміщені на сайті “Усыновление в Москве”, на яких зображені 14 дітей з Херсонської області у віці від двох до п’яти років, які перебувають у дитячому будинку “Йолочка” в Сімферополі, окупованому Криму.

“Верстка” зазначила, що дитячий будинок “Йолочка” знаходиться у віданні Міністерства охорони здоров’я Криму і спеціалізується на догляді за дітьми з неврологічними проблемами, психічними та поведінковими розладами, вадами слуху та зору, а також ВІЛ-інфікованими.

Офіційний мандат дитячого будинку “Йолочка” полягає у вихованні у дітей “патріотизму та громадянськості”.

Російське інформаційне агентство “РИА Новости” повідомило про “Йолочку” у 2020 році, заявивши, що діти, які перебувають під опікою дитячого будинку, сильно недоїдають, а персонал нехтує керівництвом дитячого будинку, що викликало втручання призначеної Кремлем колишньої Уповноваженої з прав дитини Анни Кузнєцової (попередниці нинішньої Уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Бєлової).

Джерело: MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня